Budzenie nocne, stresowanie się i anizokoria u 20-latka

Witam. Kilka dni temu zapaliłem trawkę. Od tego momentu wciąż nie mogę normalnie spać, budzę się w nocy i stresuje z niewiadomych powodów. Do tego podejrzewam, że mam anizokorie, ponieważ prawa źrenica jest nieco większa, mimo to iż nikt tego nie zauważa. Kiedy to przejdzie i czy są na to jakieś metody? Dziś mam zamiar kupić Labofarm i mam nadzieję, że mi pomoże. Dziękuję za udzielenie mi rady.

Dzień dobry.

Opierając się na Pańskim opisie, sugerowałbym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który mógłby zlecić inne, specjalistyczne badania i ewentualnie przepisać leki.
Podejmowanie samodzielnego leczenia, o którym Pan pisze, wydaje się być nieroztropne, by nie powiedzieć - głupie. Podobnie zresztą, jak używanie narkotyków.

Pozdrawiam, życząc rozsądku.

Witam Pana,
krok 1- nie palić trawki -to co jest na rynku to chemia i może mieć Pan tak przykre objawy. Tabletek proponuje nie kupować tylko poczekać jeszcze parę dni . Gdyby nadal istniał problem to proszę skontaktować się z poradnia leczenia uzuależnień -tam dyskretnie Panu pomogą. I pić dużo wody mineralnej to oczyszcza organizm. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka