Chcę się zabić, jeśli dziewczyna do mnie nie wróci

Już pisałem do was w mej sprawie zostawiła mnie dziewczyna w wigilijny wieczór przemyślałem sobie to dziś na trzeźwo zadzwonię jutro poproszę o spotkanie ? Długo się z tym zbierałem ALE JUŻ TAK TRZEBA Jeżeli się nie zgodzi spotkać lub po spotkaniu nie zgodzi się wrócić do mnie zrobię tak jak obiecałem jej kiedyś że życia bez niej nie widzę więc garść tabletek lub lina w odległym miejscu aby nikt mi już nie pomógł

Witam

Samobójstwo to ostateczność. Warto przed podjęciem tak drastycznych kroków, porozmawiać z kimś o swoich planach. Myślę, iż w Pana otoczeniu są rodzice, koledzy, znajomi, a może rodzeństwo, które może służyć innym spojrzeniem na całokształt sprawy, która Pana dotyczy.
Nasze zauroczenie daną osobą, to tak naprawdę zauroczenie jej cechami zewnętrznymi i wewnętrznymi i zapewne, jest przynajmniej kilka osób o takich samych cechach i wartościach, które zauroczyły Pana. Uważam, że warto spróbować.
Proszę to rozważyć. Później nie będzie takiej możliwości.

Życzę podjęcia słusznej decyzji. Pozdrawiam serdecznie

Proszę zgłosić się do psychologa i podjąć leczenie. Nawet jeśli teraz jest niezwykle ciężko, każdy dzień boli i nie widać nadziei, to zmiana jest możliwa. A szantaz emocjonalny ("jak do mnie nie wrócisz, to się zabiję") nie jest dobrą podstawą do budowanie opartego na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa związku partnerskiego.
Potrzebuje Pan psychoterapii, zmiany. Warto pozwolić sobie pomóc.