Chudy jak patyk - jak szybko przytyć?

Mam 11 lat, ważę 30 kg... jestem chudy jak patyk, co z tym zrobić? Chcę być grubszy trochę, nie bardzo gruby, tylko trochę... Pomóżcie.

11 LAT ponad rok temu

Witam.

Nie napisałeś jakiego jesteś wzrostu, dlatego trudno mi określić, czy Twoja masa ciała wskazuje na niedowagę czy też nie. Jesteś jeszcze bardzo młody, cały czas dojrzewasz i rośniesz, dlatego Twoja masa ciała może szybko odbić w górę. Możesz zapoznać się z zaleceniami żywieniowymi, dzięki którym nieco zwiększysz swoją wagę, znajdziesz je w artykule http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-niedowage

Pozdrawiam.