Ciągłe podniecenie u 27-latki

Witam serdecznie. Mój problem polega na ciągłym podnieceniu, które trwa już dobre 3 tygodnie. Wcześniej to się pojawiało gdzieś 2 razy na miesiąc, a tak gdzieś od pół roku co raz częściej. Aż doszło do tego, że jestem bez przerwy podniecona. To jest bardzo uciążliwe. Po gdziekolwiek bym poszła, to czuje te podniecenie, które jest bardzo silne. Najgorsze jest to, że podnieca mnie zwykłe uściskanie ręki faceta, który mi się podoba, albo jak na mnie popatrzy. Zaspokojenie tych spraw nie pomaga...

Dzień dobry.

Nie napisała Pani, czy jest Pani w związku, dlatego też zakładam, że niekoniecznie. Pani wzmożone podniecenie może więc wynikać po prostu z tęsknoty za relacją z mężczyzną.
Możliwe, że w taki sposób Pani organizm "domaga się" realizacji tej potrzeby - która, nawiasem mówiąc, jest jak najbardziej naturalna.

Pozdrawiam.