Co ćwiczyć, aby zgubić brzuszek oraz boczki?

Witam. Co ćwiczyć aby zgubić brzuszek oraz boczki? Proszę o konkretne ćwiczenia i ilość wykonywania czy czas. Jem 5-7 posiłków i wyeliminowałam słodycze. nic więcej nie zmieniłam w diecie. Czy hula hop mi pomoże jeśli tak to czy może być zwykłe tylko że obciążone? zaczełam skakać na skakance i wypijam około 1 l wody. Proszę o pomoc.

Witam,

Do spalania tkanki tłuszczowej przyczynia się trening aerobowy czyli bieżnia, orbitrek, rowerek w połączeniu z ćwiczeniami obwodowymi/ciężarem własnego ciała. Wszystko zależy od Pani kondycji wyjściowej, wyjściowej masy ciała, obwodu tali. Dodam, że treningi muszą iść w parze z odpowiednim sposobem żywienia - proponuję udać się do dietetyka w Pani mieście w celu przeanalizowania nawyków żywieniowych lub zapraszam do kontaktu mailowego ze mną w celu dokładniejszych wskazówek www.dualmed.pl