Co jeść, by przytyć i zdrowo wyglądać?

Witam mam podobną sytuację jak kolega powyżej tzn. Mam 27lat, 189cm wzrostu,ważę 75kg, każdy mówi mi że wyglądam jak chory człowiek, chcę przybrać na wadze oczywiste jest to że nie chcę być beczką :D ,ale robię to żeby lepiej się czuć :).Proszę o pomoc, jakie produkty mam kupować i jeść , jeżdżę wyczynowo na bmxie

Witam,

radziłabym zwiększyć okólną energetyczność posiłków, a ponadto zwiększyłabym ilość białka. Wybieramy jednak produkty chude, uważane za zdrowe.
Konieczne są też 3 porcje nabiału dziennie. Najlepiej z jogurtu, mleka 1,5%tł., kefiru czy maślanki.

Masa ciała powinna delikatnie rosnąć. Jeśli tak się nie stanie warto skonsultować się z dietetykiem.

Pozdrawiam