Co jest powodem bólu pod piersią u osoby, która rzuciła palenie?

Witam. Mam 24 lata. Przez 3 lata paliłem nałogowa. Od miesiąca nie palę. Jestem otyły. Od 4 miesięcy czuję kłujący ból pod lewą piersią. Ból przychodzi sporadycznie, po chwili ustępuje. Jednakże jeśli dotknę mocnej miejsca w ktorym mnie bolało to znowu odczuwam ten bol. Mi sie wydaje jakby ten ból pochodził z żebra, albo mięśnia. Dodam, że przed tym bólem miałem tez większy wysiłek fizyczny. Nie wiem z czym mam skojarzyć moje schorzenie, czy z wysiłkiem czy paleniem papierosów, który mógł wywołać u mnie nowotwór . Proszę o poradę, co to może być. Nie mam czasu isc na wizytę i sie przebadać.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzięć. proszę koniecznie zgłosic się do lekarza rodzinnego.