Co jest powodem złości samodestrukcyjnej u partnera?

Witam moj maz ma ataki zlosci,takie samodestrukcyjne ktore wiaza sie - mam wrazenie z kompleksami ktore on wiaze z oderwaniem od jego bliskich. Jakby czul sie zagrozony bo jest ze mna zagranica.jak moge mu pomoc? Z gory dziekuje.

Dzień Dobry Pani,

Może Pani zainspirować Męża do podjęcia terapii indywidualnej, by mógł dotrzeć do prawdziwej przyczyny symptomów.

Jeśli Pani Mąż miałby życzenie rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie, do kontaktu na Skype.

Życzę Państwu powodzenia w związku,
irena.mielnik.madej@gmail.com