Co mam robić, by ją pokochać?

witam mam problem jeden i nie umiem sobie poradzić z tym od zawsze jestem wkurzony na ludzi którzy są w związkach szczęśliwy ja nigdy nie byłem w związku i dla tego jestem taki w dniu ślubu mojej siostry poszedłem z osobą towarzyszącą i jest ładna i przypadła mi z charakteru na poprawinach przy rodzinie się wstydziłem jak z nić siedziałem i szukam wymówki bo nic do niej nie czuje co mam robić aby ją pokochać

Dzień dobry, niestety tak uczuciami nie mamy aż takiej kontroli. Czasami przychodzą z czasem, czasami nigdy nie nadchodzą. Warto się zastanowić czy kiedykolwiek był Pan zakochany, jeśli nie, to pomyśleć co może być tego przyczyną. Być może jest w Panu ogromny lęk przed przywiązaniem? Proszę pomyśleć o konsultacji u psychologa, zapewne rozmowa pozwoli więcej zrozumieć. Pozdrawiam A. Pacia

Dzień dobry. Poczekać na uczucie, które samo przyjdzie. Tak to już jest, uczucia przychodzą, nie możemy się do nich zmuszać. Wtedy możemy tylko udawać, że są. A to najprostsza droga do bycia nieszczęśliwym. Samotność jest trudna, ale nie może być wystarczającym powodem, by z kimś być. Proszę zadbać o poprawne relacje z przyjaciółmi, znajomymi, skupić się na pasji, rozwoju własnym. To pozwoli na zmniejszenie poczucia osamotnienia. Gdy miłość się pojawi, będzie Pan pierwszym który to zauważy;) Pozdrawiam serdecznie.