Co mam robić, jak partner nie traktował mnie dobrze?

Poznałam swego partnera gdy nie miał nic pomogłam mu karmiłam utrzymywałam potem załatwiłam mu wyjazd zagraniczny .Najpierw on wyjechał potem ja .Mój partner zmienił się tam zrobił się egoistą traktował mnie jak (psa) .nawet nie chciał że mną współżyć .Wróciłam do Polski miałam tu zostać dwa miesiące i wrócić do niego . Ostatnio nawet nie odbiera odemnie tel.i nie dzwoni a jak zadzwoni to wiecznie są kłótnie pytałam go czy chce się rozstać on twierdzi że mnie kocha i nie chce się rozstać ale co ja mam myśleć po jego zachowaniu jestem załamana i nie wiem co mam robić .Chciałabym jechać do Niego ale sama już nie wiem

Witam,
zalecane jest dla Pani wsparcie psychologiczne, ze specjalistą łatwiej będzie podjąć decyzję.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani, że zechciała Pani podzielić się swoimi wątpliwościami, dotyczącymi Pani relacji partnerskiej.

I słusznie!

Z Pani relacji wnioskuję, zbyt mocno zadbała Pani o potrzeby swojego Partnera, zapominając o swoich potrzebach i tutaj dopatrywałabym się przyczyny Tego, Co zadziało się/dzieje w Państwa związku.

Z Pani opisu, wnioskuję, że pojawiło się u Pani rozczarowanie, z powodu tego, że tak dużo zaangażowania, uwagi, troski, działania,
(przede wszystkim Siebie) zainwestowała Pani w relację, wiążąc wielkie nadzieje związane z partnerstwem?

Chcę Pani powiedzieć, że rozczarowanie jest przydatnym uczuciem, gdyż jest wskazówką, że nie otrzymuje się Tego, Czego się pragnie.
Jest to informacja, że (być może?) jest to czas, by się zatrzymać
"wziąć pod lupę" bardzo mocno relację, która Pani nie służy?
Tak, jak właśnie w tej chwili się Pani zastanawia...

Zachęcałabym Panią do zadania sobie samej pytania, czy taka relacja
spełniłaby Pani pragnienia?

Po namyśle, sądzę, ze przydatna byłaby dla Pani rozmowa z Psychologiem, która byłaby dla Pani pomocna, by z innej perspektywy zobaczyć swoją relację oraz by bardziej zrozumieć siebie i swoje potrzeby.

Pracuję również via Skype, tak więc zapraszam Panią do rozmowy, która wniosłaby dla Pani rozumienie siebie.

Wspieram Panią mentalnie, życząc Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

rena.mielnik.madej@gmail.com tel 502 749 605