Co mam zrobić, jeśli były mąż mi grozi?

Witam jestem dwa lata po rozwodzie. Mam córkę która jest przy mnie . Były mąż ma widzenia w soboty od 8:00 do 20:00. Lecz niekiedy się zgodzę żeby zabrał ja kiedy mu pasuje. Lecz gdy ja dis lrzywiozl gdy szłam po dziecko ruszył samochodem w moja stronę. Gdy wyciągałam dziecko z auta jego opluł mnie i wyzwał od szmat dziwek i powiedział że na dniach mnie zabije. Co ja mam zrobić?

Zachęcam także Panią do podjęcia kontaktu w psychologiem, który pomoże pracować na asertywnością, radzeniem sobie z relacjami z byłym mężem, odbudowaniem poczucia bezpieczeństwa itp.

Witam,
złożyć zeznania na policji w formie przemocy i sądownie ograniczyć widzenia z dzieckiem.
Pozdrawiam serdecznie