Co na duże biodra?

Witam, Mam 17 lat i 171 cm wzrostu, ważę 77 kg. Wiem, że to jest nadwaga, ale bardziej przejmuję się dużymi biodrami w pasie. Mam 96 cm. Wiem, że norma powinna wynosić 88 cm, dlatego proszę o jakieś porady względem ćwiczeń i diety. Bardzo mi na tym zależy, bo do mojego wyglądu trudno dobrać ubrania. Nie mogę chodzić np. w stroju kąpielowym, bo to ohydnie wygląda. Dlatego bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Zależy mi na tym...
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim musze podkreślić, że norma na biodra nie występuje. Być może pomyliłaś ją z normą na talię, która u kobiet nie powinna przekraczać 88 cm. Jeśli chcesz wyszczuplić talię i boczki proponuję ćwiczenia właśnie na te partie ciała np. hula hop, taniec brzucha, brzuszki skośne i inne, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl
Pamiętaj również o właściwym odżywianiu, które odgrywa dużą rolę w utrzymaniu szczupłej sylwetki i zdrowia. Zajrzyj do artykułu poświęconego zdrowym nawykom żywieniowym i zacznij się do nich stosować http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Pozdrawiam.