Co oznacza niechęć kobiety do seksu?

Jesli 40letnia kobieta spotyka sie z facetem i chce 3msce zaczekac na zblizenie i facet powie ze nie zaczeka ze nie wytrzymie ze pojdzie ktora mu da i ze zuci jak wczesniej nie oddam sie.To o czym to swiadczy?

Umiejętność odraczania gratyfikacji, czyli panowanie nad seksualnością - to cecha dojrzałości emocjonalnej.
Niestety wielu mężczyzn jej nie posiada...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 7/17.