Co oznacza przeżywanie orgazmu przez sen?

Witam, kilkakrotnie miewałam orgazm podczas snu. Dodam, że na jawie nigdy takowego nie przeżyłam. Mam stałego partnera, jednak nie zawsze potrafimy się w seksie dogadać z powodu różnych temperamentów i potrzeb. Co takie sny mogą oznaczać? Czy to normalne? Pozdrawiam Ala

Dzień dobry!

Tak, orgazmy wyobrażeniowe czy senne są normalne i doświadcza ich wiele kobiet.
Domyślam się jednak, że pytanie "co oznaczają" zadaje Pani także w kontekście tego, że nie doświadcza orgazmów podczas zbliżeń z partnerem - a to wymagałoby dłuższej osobistej rozmowy.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Wygląda na to, że brak satysfakcji w relacji seksualnej rekompensuje Pani podczas snu, co jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym i normalnym.
Z drugiej strony, warto byłoby spróbować poprawić relację z partnerem, aby przeżywać zadowolenie również na jawie, dlatego sugerowałbym wspólną konsultację seksuologiczną.

Pozdrawiam.