Problemy z orgazmem u 22-latki a możliwe przyczyny

Dzień dobry.Mam 22 lata od 18 roku życia rozpoczęłam współżycie, zawsze miałam duży temperament i nie było takiego momentu żebym nie miała ochoty na sex, lecz nie mam orgazmów podczas pożycia, bez względu na to jak bardzo jestem podniecona, ile trwa gra wstępna jak długo się kochamy,jaka pozycja itd.Nie wiem co jest ze mną nie tak. Proszę o jakąś poradę ...

Dzień dobry.

Nie napisała Pani czy osiąga Pani satysfakcję np. podczas masturbacji, czy jest Pani w stałym związku - co mogłoby trochę przybliżyć postawienie adekwatnych hipotez.
Jeżeli tak jest, przyczyną braku orgazmu podczas współżycia może być np. jakiś rodzaj "niedopasowania" z partnerem - nie tylko w seksie. Możliwe też, że jest Pani osobą dominującą w związku (i w seksie), a dominacja wyklucza z kolei zmniejszenie kontroli (i pełne oddanie się partnerowi), co może być powodem nie uzyskiwania zadowolenia. Może też - czego Pani nie napisała - osiągała Pani orgazm podczas określonych praktyk masturbacyjnych, do których się Pani przyzwyczaiła.
Powyższych i innych prawdopodobieństw może być wiele - jednak najpewniej byłoby skonsultować problem z seksuologiem, z których mogłaby Pani poszukać rzeczywistych powodów opisanej sytuacji i, oczywiście, spróbować podjąć działania na rzecz zmiany.

Pozdrawiam.