Co oznaczają problemy ze snem i problemy z zaśnięciem?

Witam mam problem od wczoraj wieczorem nie moglem zasnąć do 4 rano potem zasnalem wreszcie i wstalem przed 9.Dzisiaj czuje sie zmeczony i mam cięższe oddychanie czy to może być cos poważnego. Proszę o szybką odpowiedz z gory dziękuje

Witam!
Być może ma Pan jakieś problemy emocjonalne, finansowe, "sercowe", kompleksy lub inne - to może być jednym z powodów zakłócenia rytmu biologicznego. Jedna noc to jeszcze nie tragedia. Gdyby sytuacja przybrała charakter nawracający lub przewlekły to potrzebna konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.