Co powinnam jeść lub co zrobić, żeby nabrać trochę ciała?

Dzień dobry. Jestem bardzo szczupłą kobietą, chciałabym trochę przytyć niestety nie wychodzi mi to mimo, że nie jem mało. Czy mogłabym prosić o poradę co powinnam jeść lub co zrobić żeby nabrać trochę ciała? Może są jakieś suplementy, cokolwiek? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam, potrzebne jest wiecej informacji. Zapraszam do konsultacjibna mail: ulewicznatalia@gmail.com