Co powoduje przypływ energii podczas domowych czynności?

Witam , mam pewnie problem . Nie traktowałam go poważnie lecz terapeuta stwierdził że warto się temu przyjrzeć . Otóż gdy wykonuje jakieś codziennie czynności np. Sprzątam , nagle czuję przypływ energii, bardzo duży . Biegam wtedy po domu , dużo i szybko mówię . Nie wiem co ze sobą zrobić . W takiej sytuacji pomaga ból . Uderzam w coś lub tnę się . Czuję się potem lepiej. Próbowałam sportu lecz nie dało to satysfakcji. Miewalam też ataki paniki.

Rozumiem że jest Pani w terapii. To świetnie. Proszę właśnie tam omówić ten problem, bo rzeczywiście wymaga on głębszej analizy. Pozdrawiam

Witam, to dobrze że korzysta już Pani z pomocy terapeuty, proszę z nim o tym porozmawiać. Już jest Pani na dobrej drodze żeby sobie pomóc. Warto zastanowić się nad tym, jeżeli w przypływie energii jedynym sposobem na jej rozładowanie jest zadawanie sobie bólu. Terapia pozwoli na znalezienie innych sposobów na radzenie sobie w takich sytuacjach z napięciem. Pozdrawiam serdecznie