Co to są sztuczne witaminy? Czy są skuteczne?

Czy tzw. sztuczne witaminy są tak samo przyswajalne przez organizm, jak witaminy zawarte w naturalnych produktach?
KOBIETA ponad rok temu

Sztuczne witaminy nie mogą zastępować prawidłowo zbilansowanej, zdrowej diety. Nie równają się na pewno naturalnym witaminom zawartym w warzywach, owocach, produktach pełnoziarnistych. Polecam więc dietę bogatą we wspomniane składniki, a w razie potrzeby jedynie uzupełnianie diety suplementami.