Co zrobić, aby on był ze mną?

Poznałam przez znajomą chłopaka, Kamil ma na imię. Umówiliśmy się na spotkanie - na pierwszym spotkaniu tylko rozmawialiśmy. Spotkaliśmy się ponownie i już za drugim spotkaniem kochaliśmy się i było cudownie.

Myślałam, że to tylko sex i nic więcej i tak to też wygląda z jego strony, ale nie umiem tak po prostu, myślę o nim bardzo dużo i często. Myślałam sobie, że już nigdy więcej nie umówię się z Kamilem. Parę dni temu Kamil zaproponował kolejne spotkanie i nie mogłam się powstrzymać, żeby się z nim nie spotkać. Dobrze wiedziałam, że Kamil umówił się ze mną tylko ze względu na sex i wydaję mi się, że dla niego to tylko była fizyczność, ale podkreślam - wydaje mi się, bo po wszystkim był bardzo czuły, co jeszcze bardziej mnie dobiło, bo tęsknię za nim i wiem, że coś do niego czuję.

Nie umiem rozmawiać na takie tematy, bo nie chcę się wygłupić przed nim. Nie wiem czy mam się z nim jeszcze spotykać, czy po prostu sobie odpuścić - może zapomnę. Proszę o jakaś poradę w tej sprawie, bo ja już nie wiem co mam robić.

Witam!

Myślę, że w tej sytuacji powinnaś porozmawiać z chłopakiem o dalszej Waszej znajomości. Dzięki temu będziesz mogła zorientować się, czy on chciałby stworzyć z Tobą związek, czy liczy tylko na relację seksualną. Przede wszystkim porozmawiajcie o swoich uczuciach związanych z tą relacją i o tym, jak chcecie, żeby dalej wyglądała.

Poznanie jego punktu widzenia pozwoli Ci zadecydować, czy chcesz dalej się z nim spotykać, czy raczej nie ma to sensu. Przeżyliście razem miłe chwile i warto zadbać, żeby Wasza relacja trwała dalej lub zakończyła się w przyjaznej atmosferze.

Pozdrawiam