Co zrobić, jeśli mama nie akcpetuje mojego chłopaka?

Moja mama nie może się pogodzić że jestem z chłopakiem 1,5 roku. Za każdym razem doszukuje się czegoś aby tylko było przeciwko niemu i żebym go rzuciła.Jest między nami różnica wieku 10 lat ale kochamy się bardzo mocno.Cały czas dręczy mnie, bo według niej powinnam mieć kogoś lepszego, bogatszego, najlepiej ustawionego społecznie. Nawet zmyśla, że ktoś coś mówił niestosownego na jego temat abym zrozumiała że nie jest dla mnie. Za bardzo kocham aby dla jej widzimisię zostawić związek. Co zrobić?

Zachowanie mamy może wynikać z miłości i lęku o Panią, ale także trudności pogodzenia się z tym, ze jest Pani dorosła, podejmuje własne decyzje, za które bierze odpowiedzialność. Zachęcam jednak do dopytania mamy, co naprawdę powoduje jej niechęć? Spróbować rozwiać jej wątpliwości.

Witam. Słyszeć co mama mówi, miec to na uwadze, ale słuchać swojego serca. Może też pani powiedzieć mamie, że to bardzo przykre, że podkopuje pani ziwązek i szansę na szczeście, nie pomaga pani w nim i nie wspiera, i przynajmniej niech już zachowa dla siebie swoją opinię bo pani już ją zna.
Magdalena Brabec