Co zrobić, jeśli żona nie chce przyznać się do zdrady?

co robić jak żona uprawia sex zinnymi męszczyznami i niechce sie przyznać a ja mam twarde dowody

Witam,
To zależy na czym panu zależy, na dowodach przeciwko żonie czy na tym, żebyście byli razem. Proponuję odpowiedzieć sobie na to pytanie zanim pan podejmie jakikolwiek kroki.
Pozdrawiam

Witam. Zależy od Pana czy chce pan się rozstawac czy z nią dalej być. Bo niech pan zada sobie pytanie po co panu to udowadniania jej.
Magdalena Brabec