Co zrobić przy takich oskarżeniach dziecka?

mieszkam w pratnerem od ^ lat mamy wspólnie 2 dzieci i moja córke która ma 8,5 roku. jakby mogła wskoczyłaby za nim w ogien. kilka dni temu zostałam wezwana do szkoły. Moja córka powiedziała ze tata wlozył jej reke w majtki. Partner jest przerażony ja tez. Nie było u nas za wesoło ale jakos zyjemy normalnie. Szkoła już go skreśliła ja niby go kryje :( córka w ogole ostatnio jej pyskata prznosi rozne rzeczy do domu. Szkoła wniosła sprawę do prokuratury. Nie rozmawiali ze mna normalnie. Skreslili mnie. Nikt nie chce mi pomoc a szkoła zakazał mi rozmawiać o tym z córka ale jak dziś wróci to zadam jej jedyy raz to pytanie. wczoraj zapytałam się skad ma rzeczy i powiedziałam ze wiem o wszystkim i ze kolezanka była tu z rodzicami. Powiedziała ale on mi nic nie zrobił później ze zrobił w jakims mieszkaniu poznoiej znowu ze nie. wiem ze klamie ale nie wiem po co...chciała mieć swój pokoj a nie z młodszymi bracmi ale nie mamy warunków na chwile obecna na to. co robic...każdy rozkłada rece i nikt nie chce zbadac mojego dziecka. Mam zamiar isc jak najszybciej do szpitala psychiatrycznego dla dzieci może tam cos wskuram

Szanowna Pani,

problem jest poważny, wymaga szczegółowej kompleksowej diagnostyki. Postępowanie przebiega według określonej procedury.

Pozdrawiam serdecznie