Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czemu mogą służyć te spotkania z psychologiem?

Mój partner chodzi że swoją byłą, matką jego dziecka do psychologa. Znamy się 2 lata. Córka jego mnie zna i akceptuję. Od 6 msc mieszkamy razem. Córka jest problemów dzieckiem. Zaczęła chodzić do psychologa a oni razem z nią. Partner mówi mi że to nie jest terapia rodzinna. Ja rodzinna, że tylko rozmawiają o dziecku. Spotykają się cyklicznie co 3 tygodnie. Dziecko na początku tez miało kontakt z tym psychologiem. Partner mówi że jedynie rozmawiają o dziecku nie o sobie jako para. Nie wiem w takim razie czemu maja służyć te ich wspólne spotkania. Do tej pory byli w konflikcie. Chodzą również na mediacje. Czuje się zagrożona, nie wiem do czego to może doprowadzić?
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Czy depresja jest chorobą śmiertelną?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Jest przyczyną wielu przykrych dolegliwości, czy jednak może doprowadzić do śmierci? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Wsparcie obojga rodziców dla dziecka jest bardzo ważne, a spotkania raz w miesiącu nie są terapią rodzinną. Pani partner jako ojciec wykazał się dużą odpowiedzialnością rodzicielską, tym bardziej, że sama Pani pisze, że córka jest problemowym dzieckiem. Proszę się nie zamartwiać i wyzbyć się kobiecej zazdrości, ponieważ zachowanie partnera pokazuje, że zdrowie dziecka jest dla niego bardzo ważne. Pozdrawiam.
www.sferaterapii.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy