Częste napady furii u 25-letniej osoby

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jestem może na coś chora. Od jakiegos czasu mam czeste napady złości, a nawet furii, rzucam tym co mam ręce. Przechodzi mi to po chwili. Kiedyś również mialam coś takiego lecz nie tak czesto jak teraz. Boję się, że w końcu zrobie komuś krzywdę. Jak na razie są krzyki, wulgaryzmy i rzucanie przedmiotami, a co będzie później ? Proszę o pomoc z góry dziękuje.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Sądzę, że znalezienie przyczyn Pani stanu i jakakolwiek pomoc na łamach tego portalu nie będzie możliwe. Jedną z przyczyn jest bardzo szerokie spektrum możliwości takich objawów. Dlatego zachęcam do wizyty u psychologa lub terapeuty. Doraźnie może się Pani zastanowić nad tym jakie czynniki (sytuacja, osoby, emocje, ból etc.) mogą wywoływać u Pani takie stany.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter

Z opisu wynika, że jest Pani osobą bardzo reaktywną. Żeby zbadać przyczynę skąd owa reaktywność się bierze, konieczna jest konsultacja u psychologa. Częste i nieopanowane napady złości mogą świadczyć o problemach emocjonalnych. Dlatego być może wskazane będzie podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu mnie najbardziej zaniepokoił fakt, że Pani napady furii i agresji w ostatnim czasie są częstsze. Obawa, że komuś może Pani wyrządzić krzywdę jest zrozumiała zwłaszcza jeśli ktoś z osób bliskich jest w tych sytuacjach w pobliżu. Pani obserwacja i niepokój z tym związane są bardzo ważne bo w porę można spróbować przeciwdziałać. Rozumiem, że napisanie do tego portalu jest krokiem w kierunku zmiany. Proszę się skontaktować z punktem konsultacyjnym przy Urzędzie Gminy w Giżycku (pod tym linkiem znajdzie Pani adres http://www.niebieskalinia.pl/pomoc/instytucje/?option=com_instytucje). Pracują tam specjaliści, którzy mam nadzieję będą mogli Pani pomóc. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/