Częste oglądanie się w lustrze i niezadowolenie ze swojego wyglądu

Witam, wydaje mi się, ze mam problem....bardzo często patrzę w lustro gdziekolwiek się znajduje i ciągle nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, koloru w losów, ciągle zmienia kolor a i tak nie czuje się w żadnym lepiej. Do tego lidze robiąc różne czynności np. domowe. Czy mam jakieś zaburzenia które trzeba leczyc?

Witam,

Trudno mi powiedzieć, czy cierpi na zaburzenia, które już trzeba leczyć farmakologicznie. Mam jednak wrażenie, że w jakiś sposób przeszkadzają Pani w codziennym funkcjonowaniu i odczuwaniu satysfakcji z życia. Zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą, by ustalić co można zmienić na lepsze i jak to zrobić.

Pozdrawiam
Ewa Czernik