Problemy z relacjami z bliskimi i znajomymi po rozstaniu z chłopakiem

Witam kłopty z relacjami z innymi zaczły się one jak rozstałam się z chłopakiem 2 miseiące temu. Wszyscy mnie denerwują, nawet z bliskimi koleżankami jest mi cięzko dogadaćsię. Stalam się trochę chamska i nie lubię tego w sobie, Chciałbym przestać, płakać i myśleć o tym żeby zniknąć, Zacząć się uśmiechać, być empatyczna jak kiedys. Jedyną osobą która mnie rozumiała byl mój były ale z nimc kontaktu mieć nie będę na pewno. Za rok idę na studia i boję się że nie będęmogła dosadać się z ludzmi.

Witam,

Rozstania najczęściej są trudne. Kiedy jest Pani trudno w kontakcie z bliskimi osobami warto spotkać się z kimś z zewnątrz by porozmawiać o problemie. Zachęcam panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (jeśli nie ukończyła Pani 18 lat) lub w Poradni Zdrowia Psychicznego (gdy ukończyła Pani 18 lat). Może Pani także skorzystać z pomocy specjalisty w prywatnym gabinecie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witaj. Proponuję abyś udała się do terapeuty :) Proces rozstanie stał się dla ciebie nie doświadczeniem a brzemieniem i myślę, że tutaj pojawia się problem. Trzeba zastosować odpowiedni sposób korekcji postawy. W wypadku gdybyś miała opory przez tradycyjną metodą - oferuję wirtualny gabinet poprzez skype :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/