Czy być z dziewczyną, która szuka wrażeń i musi się dowartościowywać u innego faceta?

Mam dziewczynę, która jest chętna na spotkania z innymi facetami i kobietami - mi to za bardzo się nie podoba, bo nie wiem czy to coś normalnego, czy nie i mam pytanie do was - czy to normalne, że kobieta, która ma faceta i chce być z nim, szuka wrażeń gdzieś indziej? Mnie mi mówi, że ze mną jest jej dobrze, ale szuka mocniejszych wrażeń, bo to coś innego, taki dreszczyk emocji i eksperymenty i jej się to podoba i nic ją nie brzydzi, w łóżku może robić wszytko - czy to normalne, żeby z każdym to robić i nic wyjątkowego dla mnie już nie ma? Naprawdę nie wiem co o tym myśleć już i czy warto być z taką kobietą, skoro ja jej nie wystarczam i szuka innych wrażeń i musi się dowartościowywać u innego faceta.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

W naszej kulturze normą są związki monogamiczne. Fantazje seksualne miewają wszyscy ludzie, są one naturalne. Niejednokrotnie urozmaicają życie seksualne i pomigają w leczeniu zaburzeń seksualnych, co wcale nie znaczy, że wszystkie one są realizowane. To od partnerów zależy, która fantazja zostaje wprowadzona w życie, a która pozostaje niezrealizowana.

Jeśli Pana partnerka opowiada o swoich fantazjach to może oznaczać, że jest wobec Pana otwarta. Pan również może wyrazić swoje zdanie, może Pan także postawić granice. W związku chodzi przecież o to by obie strony dobrze i bezpiecznie się czuły.

Pozdrawiam serdecznie!