Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy czysty rezonans głowy i szyi oraz dobry wynik płynu (brak prążków) wyklucza SM?

Czy czysty rezonans głowy i szyi oraz dobry wynik płynu (brak prążków) wyklucza sm? Problemem są parastezje, bóle kończyn, mroczki przed oczami, skakanie mięśni. Badanie ogólne EMG dobre, a próba tężyczkowa dodatnia. Dolegliwości od ponad roku. Przy wypisie ze szpitala zasugerowano wizytę u psychiatry. Jakie badania jeszcze wykonać?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam!
Z takich wyników badań pracownianych należy się tylko cieszyć!!! Niech Pani "na siłę" nie szuka badań, które by potwierdziły Pani obawy i lęki. Trafiła Pani na porządnych neurologów - poza przyłożeniem się do diagnozy dali jeszcze dobrą radę - psychiatra lub psycholog! Proszę skorzystać z dobrej rady i po konsultacji psychiatrycznej rozpocząć odpowiednie leczenie Pani emocji. Uprzedzam: leki przeciwlękowe i psychoterapia działają dopiero po kilku tygodniach!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy