Czy jest jakakolwiek szansa, że za jakiś czas on zmieni zdanie, zatęskni i wróci?

Zostawił mnie chłopak po 2 latach związku. 1,5 roku mieszkaliśmy ze sobą, mieliśmy przeprowadzić się do mieszkania, które kupili mu rodzice. Ja mam 24 lata, on 30. Bywało różnie między nami. Oboje mamy ciężkie charaktery, jesteśmy uparci. Powiedział, ze jego decyzja jest ostateczna i nie wroci do mnie. Ranilam go, miałam napady furii, potrafiłam go uderzyć (napady te były Ok raz/msc). Prosiłam go, błagałam żeby dał mi ostatnia szanse, ze się zmienie, ze zaczelam terapie. Prosiłam go tez, ze może oprócz tego dobrze by było gdybyśmy razem poszli na terapie dla par. Naprawdę bardzo go kocham i nigdy nie chciałam go ranić. To było silniejsze ode mnie. Czy jest jakakolwiek szansa, ze za jakiś czas on zmieni zdanie, zatęskni i wroci? Teraz postanowiłam odciąć kontakt zupełnie, nic nie pisze, nie dzwonię..

Szanowna Pani,
stosowała pani przemoc fizyczną wobec chłopaka, czy chciałby za tym zatęsknić? Jeśli zaczęła Pani psychoterapię, to proszę pracować nad swoją impulsywnością, zachowaniami agresywnymi, które uwarunkowane są emocją - złością. Wskazana jest szczera rozmowa z terapeutą.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że była/jest Pani świadoma swojego mocno emocjonalnego zachowania, w relacji z Partnerem.

Jest Pani w procesie terapeutycznym - będzie Pani łatwiej zrozumieć siebie i własne wzory zachowań, które najwyraźniej nie sprzyjają relacji partnerskiej.

Życzę Pani pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605