Czy jest możliwość, żeby moja żona nie miała punktu G?

Witam serdecznie mam pytanie Czy jest możliwość żeby moja żona nie miała punktu G? ponieważ jestem jej drugim partnerem a od momentu kiedy straciła dziewictwo jeszcze ani razu nie dostała orgazmu a od momentu stracenia dziewictwa minelo 7 lat. Proszę o odpowiedź

Dzień dobry!

Tzw. "obszar G" istnieje u wszystkich kobiet, ale nie u wszystkich jest podobnie wrażliwy. Najsilniej unerwionym obszarem jest łechtaczka i większość kobiet osiąga orgazmy na skutek stymulacji łechtaczki.

Pozdrawiam!