Czy jest szansa, że odzyskam partnera?

Nagła przerwa w związku. Dzień dobry mam 18 lat. Moja przerwa w związku pojawiła się wtedy gdy chłopak stracił prawko, czepiałam się o to, że się nie widywaliśmy i dochodziło często do ciągłych kłótni, które pojawiały się przez mój ostatni dość stresowy miesiąc. Nasza przerwa trwa już 3 tygodnie a nie widzieliśmy się prawie dwa przez to jaka jest sytuacja w Polsce. Czy jest możliwość aby odzyskać jakoś partnera? Byliśmy razem prawie rok, nie kłóciliśmy się tak często jak w tym okresie. A kiedy do niego dzwonie i pisze, mówi, że potrzebuje trochę więcej czasu i nie chce w tym czasie utrzymywać ze mną kontaktu. Nie wiem co zrobić, a bardzo go kocham.

Dzień dobry,

Sądzę, że jest szansa na odzyskanie partnera przez Panią, ale nie mogę nic obiecywać, gdyż ja tego nie wiem. 3 tygodnie to stosunkowo krótki okres czasu i być może on rzeczywiście potrzebuje przerwy i chwilowego braku kontaktu z Panią. Doradzałabym spokojnie poczekać na dalszy rozwój wydarzeń i nie narzucać się z kontaktem. Jeśli kocha to w pewnym momencie sam zatęskni i będzie dążył do powrotu. Na ten moment nie jest Pani wstanie zbyt wiele zrobić, gdyż on wie że Pani na nim zależy i teraz następny krok należy do niego. Mam nadzieję, że wszystko jeszcze się ułoży.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/