Czy lekarz miał prawo mnie tak potraktować?

Dziś byłam u siebie w przychodni. Jak już kiedyś pisałam, borykam się z anemią i jedyne co ciągle mam przepisywane, to są to leki oraz ciągła morfologia. Owszem, ja to rozumiem, ale czy koniecznie to musi trwać aż od 2006 roku??? Jestem już tym zmęczona, ponieważ te tabletki nic nie dają, a lekarze chyba czekają aż sama znajdę tego przyczynę!!! Czy tak powinno być? A jeśli już pójdę do lekarza, to słyszę, że lekarz też jest zmęczony albo że on nie ma czasu na jakąś dłuższą rozmowę. Czy tak powinno być? Wydaje mi się, że nie... Przecież to nie ja studiowałam medycynę, tylko ten lekarz, do którego przychodzę po poradę. Czuję się coraz gorzej i nie mam ochoty czekać aż ci pseudolekarze coć wymyślą. Co powinnam zrobić w tej sprawie? Czy ktoś byłby w stanie mi coś poradzić??? Może ktoś również spotkał się z czymś podobnym?
ponad rok temu

Odkryto nowe grupy krwi

Ciało człowieka cały czas zaskakuje. Dwie nowe grupy krwi, pokazują jak niewiele jeszcze wiemy na temat naszego organizmu. O tym, co nowe odkrycie niesie za sobą opowiadają dr Michał Sutkowski, lekarz rodzinny oraz Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Jeśli jest Pani leczona z powodu niedokrwistości od 2006 roku i leczenie to nie przynosi poprawy, konieczne jest poszukiwanie przyczyny takiego stanu. Podstawą i punktem wyjścia jest zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego (a więc rozmowa), badanie fizykalne, a na ich podstawie odpowiednie badania dodatkowe. Proszę pamietać, że jeśli opieka lekarska nie spełnia Pani oczekiwań, zawsze może Pani zmienić lekarza lub chociaż zasięgnąć opinii innego.

Pozdrawiam serdecznie

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty