Czy mam niedowagę? Jak mam przytyć?

Witam. Mam 17 lat, mój wzrost to 179 cm a waga 74 kg. Od krótkiego czasu chodzę na siłownie i mam chyba niedowagę.  Czy by mógł mi ktoś doradzić jakieś witaminy czy jakieś lekarstwa ? : ) Chciałbym ważyć jakieś 80 kg bo podobno to powinna być moja waga .
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Masz prawidłową masę ciała. Nie ma potrzeby "sztucznego" jej zwiększania stosowaniem jakichkolwiek suplementów. Jesteś w takim wieku, że wkrótce "naturalnie" zaczniesz nabierać masy mięśniowej.
Suplementami możesz bardzo zaszkodzić swojemu zdrowiu.
Pozdrawiam