Czy moja pamięć jeszcze może się poprawić?

A czy jeśli po 14,5 roku od wypadku nie odzyskałem pamięci w zadowalający stopniu czyli czytam książkę i nie gubię wątku, uczę się tak jak przed wypadkiem to to oznacza że już lepiej nie będzie? Bo spotkałem się z taką opinia kogoś kto ma doczynienia z takimi przypadkami w ZUSie.

Mgr Patrycja Nosel Psycholog

Szanowny Panie, aby odpowiedzieć na Pana pytanie potrzebne jest więcej informacji dotyczących zaburzeń, jakich Pan doznał po wspomnianym wypadku oraz przebiegu procesu leczenia. Pomocna może być diagnoza neuropsychologiczna. Pozdrawiam serdecznie