Poprawienie ocen i lepsze przyswajanie wiedzy

Witam mam taki problem z nauką uczę się dziennie po 3.4 godziny po szkole z wszystkich przedmiotów się uczę na każdą lekcje , ale nie widzę rezultatów mam oceny kiepskie mimo takiego wysiłku uczę się w godzinach 16.20 Co mógł bym zrobić by ta nauka zaprocentowała i żebym miał lepsze oceny , jak się uczyć , by się nauczyć . Dziękuje i pozdrawiam

Witam. Przez internet nie da się tego stwierdzić. Można zgłosić się na badania psychologiczne, najlepiej do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Poza tym czasami nauka procentuje dużo później. Ale tak sobie myślę, że kłopot jest taki, że pan sie długo uczy ale z tego czasu, tylko cząstka nauki idzie do głowy.
Magdalena Brabec

Aby odpowiedzieć Panu na pytanie musiałbym znać Pana wiek. Z treści pytania wnioskuję, że jest Pan młodym człowiekiem, uczniem jednej ze szkół. W takiej sytuacji postępowanie uwzględnia wizytę w lokalnej Poradni psychologiczno - pedagogicznej i diagnozę problemu. W stopce czytam jednak informację o tym, że jest Pan dorosłym mężczyzną. Postępowanie w takiej sytuacji uwzględnia raczej ćwiczenia pamięci i koncentracji uwagi.

Pozdrawiam
Patryk Goleń
http://www.gabinetzmian.pl