Czy może być to spowodowane podrażnieniem pochwy podczas aplikacji tabletki?

Witam, jestem w 7 tc i od ok 5tc ze względu na dwa poprzednie poronienia lekarz kazał mi brać duphaston 3x1 oraz luteinę dopochwowo 100 2x1, od kilku dni zauważyłam że resztki tabletki które ze mnie wypływają mają zabarwienie kremowo-toffi, proszę o informację czy może być to spowodowane podrażnieniem pochwy podczas aplikacji tabletki? Mójginekolog stwierdził, że z ciążą wszystko jest ok i te upławy to nic groźnego, jednak mam dalej wątpliwości.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być objaw podrażnienia błony śluzowej albo infekcji dróg rodnych.
Pozdrawiam