Czy możliwa jest nagła zmiana uczuć?

Witam Mam pytanie czy możliwa jest nagła zmiana uczuć? Byłam bardzo szczęśliwa ze swoim narzeczonym . Jesteśmy ze sobą już 4 lata i palnowaliśmy wspólną przyszłość . Rozmawialiśmy nawet o dzieciach . Jednak z dnia na dzień czar prysł :-( Mieszkamy w związku na odległość. Widzimy się tylko całe tygodnie . W tygodniu mamy bardzo dobry kontakt telefoniczny. Praktycznie po pracy cały czas jesteśmy w kontakcie. Ostatnio zaczął mnie od siebie odpychać . Zaczęło mi w nim przeszkadzać wszystko . W głebi serca czuje że go kocham . Jednak tak jak bym się nagle zmieniła . Dorosła z dnia na dzień. Nieraz czuję że przytulam się do dziecka :-( przecież to nie jest najważniejsze czy wygląda dorośle tylko to czy jest dojrzały w środku. Ostatnio mniewałam już takie zaburzenia osobowosci. Jak bym co chwilę była kimś innym . Byłam szczęśliwa bo w moim życiu nagle się zdarzyło coś pięknego. Od dziecka raczej byłam smutną dziewczynką z powodu wady z jaką się urodziłam i sytuacji w domu . Chciałam mieć dla kogo żyć. A teraz jak widzę mojego narzeczonego chce mi się płakać bo czuję że się od niego oddaliłam . Dodam że mieliśmy zawsze świetny kontakt i nie było wiekszych problemów. Dogadywaliśmy się jak przyjaciele . Fizycznie nie podobał mi się bardzo ale patrzyłam na serce . Znajdowałam wiele cech i rzeczy które mnie w nim pociągały . Zawsze kiedy miał jechać do domu wcześniej przytulałam się do niego i płakałam jak bóbr bo tak mi było ciężko. Dodam że nie wyobrażam sobie żeby ta miłość mogła się skończyć. Nie wiem jak bym to przeżyła . Nie chcę go stracić ale z drugiej strony go nie nawidze. Są momenty że czuję że go kocham ale potem wszystko traci sens. Co chwilę co innego :-( Ostatnio kiedy przyjechał czułam się jak bym stała obok obcej osoby . Bardzo proszę o pomoc . Boję się że stracę miłość życia. Cały czas o tym myślę i już mnie to wykańcza. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Witam,

zalecana jest konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem.

Pozdrawiam serdecznie