Czy można jeść ryby codziennie?

Witam. Czy mogę jeść ryby codziennie? Na kolacje w mojej diecie musze zjeść około 120 g ryby np makreli wędzone czy łososia. Dodam że dieta będzie trwała 12 tyg a do śniadania połykam dwie tabletki omega 3. Pozdrawiam

Należy wybrać między suplementem a tłustymi rybami. Normalnie naturalne żywienie jest najlepsze, ale w przypadku tłustych ryb, które kumulują wszystkie zanieczyszczenia z akwenu w swoim tłuszczu nie radzę jeść i h codziennie. 2-3 razy w tygodniu pod warunkiem, że są dzikorosnące a nie hodowlane. Pozdrawaim