Czy można przytyć od jednego napadu obżarstwa?

Witam serdecznie ! Od kilku miesięcy jestem na diecie odchudzającej (muszę spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, mam nadwagę). Przez cały ten okres pilnowałam moich dietetycznych posiłków i nie złamałam żadnej zasady. Jednakże wczoraj o 21:00 coś we mnie pękło i zjadłam (nie licząc podstawowych posiłków) 4 dodatkowe kromki chleba z twarogiem i ogórkiem, kebaba, hamburgera i aż 350 gram (całe opakowanie) MASŁA ORZECHOWEGO, czyli tłuszcze. Czy od tego jednego razu mogę przytyć ? Przybiorę na wadze?

Witam serdecznie!

Jeden taki incydent nie przekreśla stosowania diety. Istotne jest jednak, aby takie ponadprogramowe posiłki nie pojawiały się zbyt często, ponieważ to może doprowadzić do nadpodaży energii i wzrostu masy ciała.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam, jednorazowe małe grzeszki nie zaszkodzą całej diecie. To co pani zjadła z pewnością nie bylo małe, ale nie można się poddawać po jednym potknięciu, Jeżeli na drugi dzień będzie pani stosowała dietę dalej bez łamania zasad waga nie powinna wzrosnąć.