Zapytaj lekarza

1 , 0 3 2 , 0 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny stosowany jest, by zregenerować skórę, spłycić zmarszczki, usunąć przebarwienia i złagodzić objawy trądziku. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o tym zabiegu kosmetycznym.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Zarówno kremy jak i oliwkę powinna Pani stosować - poprawiają one nawilżenie skóry i jej elastyczność, co przełoży się na zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia rozstępów. Najlepiej preparaty te stosować 2-3 razy dziennie i zawsze po kąpieli. Wiele kobiet stosuje oliwę z oliwek lub olej kokosowy, zamiast oliwki kosmetycznej, bardzo chwaląc sobie efekty.
Niestety nie zawsze udaje się zapobiec rozstępom podczas ciąży, nawet pomimo stosowania preparatów im zapobiegających. Wynika to z indywidualnych cech skóry - jej naturalnej elastyczności i sprężystości oraz odżywienia.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Natłuszczanie skóry jest konieczne. Może zapobiec powstaniu rozstepów, ale nie zawsze jest do końca skuteczne. Dużo zależy od rodzaju skóry, jej elastyczności.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

To jest bardzo indywidualna sprawa każdego organizmu. W ciąży należy stosować kremy przeciw rozstępom, najlepiej zakupione w aptece. Polecam Mustellę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy