Czy nie przyjmuję zbyt dużej ilości błonnika?

Dzień dobry! Mamy pytanie ponieważ już od wielu lat pije soki z owoców i warzyw które sama robię oraz tego samego dnia soki warzywne z marchewki itp zakupione w sklepie lub też Kubusia. Czy nie przesądzam z tymi sokami ? Czy to za duzo blonnika ?

Witam serdecznie,
codzienne picie soków jest bardzo zdrowe, tylko wyciska je Pani sama a nie kupuje Pani soków gotowych typu Kubuś, ponieważ one maja dodatek cukrów i syropu glukozowo-fruktozowego. Nie będzie to zbyt duża zawartość błonnika. Proszę tez pic około 2l czystej wody, zadbać o zdrową dietę a wszystko będzie w porządku.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk