Czy powinnam odejść od chłopaka, który mnie zdradza i nie widzi w tym nic złego?

Witam. Niedawno dowiedzialam sie, ze moj narzeczony, z ktorym jestem w ciazy (planowanej) mnie zdradza i najgorsze jest to, ze on nie widzi w tym nic zlego. Za miesiac mielismy sie pobrac, ale juz wczesniej sie wahalam. W ogole o mnie nie dba, nie rozmawiamy ze soba, jest niemily i oziębły, nawet w rocznice mial mnie gdzies i caly dzien ogladal tv. Na rocznice kupilam mu drogi wymarzony prezent o ktorym wczesniej wiedzial, a on mi nic, mimo ze zarabia 3 razy tyle co ja.Powinnam odejsc od niego?

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to decyzja do rozważenia. Warto jednak podkreślić, że będziecie Państwo mieli dziecko.

Witam. Ma Pani rację, że mężczyzna powinien pokazywać czynami kochanie. Powinien okazywać szacunek kobiecie, a nie lekceważyć i poniżać. I dawać poczucie bezpieczeństwa dla Pani i Waszego przyszłego dziecka. Rozumiem, że ma Pani potrzebę, żeby kogoś kochać, dziecko będzie potrzebowało dużo miłości. Jakąkolwiek decyzje Pani podejmie, sama musi Pani do niej dojrzeć. Pozdrawiam