Czy przy konflikcie rzepkowo-udowym można jeździć na rolkach?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy przy konflikcie rzepkowo udowym można jeździć na rolkach oraz jakie ćwiczenia wzmacniające mięśnie są wskazane przy konflikcie rzepkowo udowym? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie i określenie stopnia zmian. proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.