Czy przyczyną tego bólu może być zatrzymana ósemka?

Witam, od ponad roku dokuczaja mi bardzo męczące codzienne bóle zębów z lewej strony, przez długo czas bolało mnie gdzieś w środku nad lewa górna 6. Miałam przez to robione dwukrotnie kiretaze, wyrwana 5,ktora powodowała tworzenie się kieszonki aż wkoncu przeleczono mi kanałowo 6 zdrowa, ale to nie pomogło. Od paru dni ból się wyciszyl , ale boli mnie dół, który kiedyś już pobolowal . Boli mnie między 5 a 6 lewą dolna. Pulsuje ale się wycisza przeważnie na noc. Czy może być powodem zatrzymana 8? Biorę też neurovit na zlecenie laryngolog, z podejrzeniem uszkodzenia nerwów obwodowych. Będę wdzięczna za jakie kolwiek sugestie.

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Być może są to objawy towarzyszące przewlekłemu napięciu mięśni twarzy i szyi. Pozdrawiam