Czy studia podyplomowe z poradnictwa żywieniowego dają uprawnienia do bycia dietetykiem?

Witam! Obecnie studiuję Zdrowie publiczne na AM w Warszawie. W przyszłości chciałabym otworzyć własną poradnię żywieniową. SGGW w Warszawie prowadzi studia podyplomowe z „poradnictwa żywieniowego i dietetycznego”. Czy takie studia będą wystarczające, żeby udzielać porad dietetycznych? Czy muszę ukończyć konkretnie dietetykę, żeby prowadzić taką poradnię? Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam,

jeśli będzie Pani składała dokumenty na studia podyplomowe na SGGW, takich informacji na pewno Pani dostarczą. Z mojej strony nie jestem pewna w 100 proc., dlatego nie chcę wprowadzać w błąd.

Pozdrawiam