Czy taki związek jest w możliwy?

witam. mam sytuację w której chciałbym być w związku z córką mojej kuzynki, oboje jesteśmy w sobie zakochani ale ja nie jestem pewny czy to na pewno dobry pomysł. Pokrewieństwo wygląda tak ze moja mama ma siostrę która dla osoby z którą chciałbym być jest babcią. nie mam pojęcia co robić bo uczucie jest mocne ale strach ze robię coś złego jeszcze większy.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

"Artykuł 14 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego mówi bowiem, że małżeństwa nie mogą zawrzeć ze sobą krewni w linii prostej (czyli osoby pochodzące jedna od drugiej: rodzice, dziadkowie, pradziadkowie), rodzeństwo, ani powinowaci w linii prostej (teść i teściowa). Nie ma w nim natomiast mowy o kuzynostwie, czyli pokrewieństwu w linii bocznej".

Według prawa w Polsce taki związek jest możliwy.