Czy takie szybkie zauroczenie się płcią przeciwną to jakieś problemy emocjonalne?

Witam, Jestem kobieta mam 33 lata. Chcialabym zwrocic sie z takim problemem ktory byc moze wydawac sie troche glupim juz w moim wieku jednak bardzo mnie meczy i dostarcza cierpienia. Chodzi o to ze bardzo szybko popadam w zauroczenie plcia przeciwna. Nie jestem w zwiazku, nie mam dzieci. Bardzo prosze o porade czy mozliwe ze moga to byc jakies problemy emocjonalne. Nie umiem sobie do konca z tym poradzic. Bardzo Dziekuje

Witam,

zachęcam Panią do rozważenia konsultacji psychologicznej/psychoterapeutycznej, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem, w oparciu o wywiad kliniczny, porada w oparciu o dane, które Pani prezentuje może okazać się nietrafna.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś