Czy te objawy można łączyć z koronawirusem?

witam, mam 20 lat. Dwa tygodnie temu przeszłam koronawirusa przeszłam go bardzo źle. Od tamtej pory nie odzyskałam stuprocentowo zdrowia. Mam dziwne problemy z mieśniami. Czuje mrowienie, drżenie, mam czasami uczucie zima lub gorąca. Kręci mi się w głowie i czuje się jakby z każdym dniem było gorzej. czasami mięsnie same się kurczą lub dziwnie pieką czy bolą. Czasami boli mnie cała ręa i trudno ją używać. Moje palce dziwnie działają. Dzwoni mi także w uszach. schudłam 3 kilo. dzis moje stawy zaczeły przeskakiwać. Moje mięsnie szybko się męczą. Boje sie bardzo ze to moze byc stwardnienie rozsiane. Mam bardzo mocna nerwice lekowa. Czy te objawy można łaczyc koronawirusem czy trzeba się martwić? nie długo bedę miec rezonans mozgu boje sie tego co moge po nim usłyszeć.

ardzo możliwe, że Pani objawy są wynikiem przebytej infekcji COVID; Czesto opisywane ogólne zmęczenie, bóle i drętwienia kończyn, zawroty etc

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog