Czy to depresja poporodowa czy po prostu zmęczenie?

Witam, urodziłam swoją córkę miesiąc temu. Od tamtego czasu czuję się przytłoczona nową sytuacją. Mój mąż niby stara się pomóc, ale większość dnia spędza w pracy, a ja siedzę sama w domu. Płacz dziecka zamiast mnie martwić, tylko mnie irytuje. Jestem zmęczona, smutna i płaczę bez powodu. Czy to depresja poporodowa czy po prostu zmęczenie? Nie chcę się nad sobą użalać, ale to wszystko mnie już przytłacza...

Dzień dobry,

Aby postawić pełną i właściwą diagnozę potrzebny jest znacznie więcej informacji. Sanofi, producent Emolium, jako firma farmaceutyczna zgodnie z prawem nie może udzielać porad lekarskich konsumentom. Dlatego też zachęcamy Panią do wizyty u lekarza psychologa, który na podstawie wywiadu lekarskiego i oceny zaleci właściwe dalsze postępowanie. Proszę się nie wahać i jak najszybciej poprosić o pomoc specjalisty aby jak najszybciej przywrócić radość z Maleństwa i rodzinnych chwil!

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)